95 Ürün Mevcut

Babalar Günü Hediye

Bir çocuğun dünyasında babanın rolü ve etkisi çok fazladır. Çocukken onun gibi olmak için, onu örnek alıp taklit etmek istersiniz. Baba ile çocuk arasındaki bağların ne kadar güçlü olduğu dışarından göründüğünden çok daha fazladır. Söz ile ifade edilemeyen, anlatılamayan, gösterilemeyen derin bağlar vardır. En zor anınızda sizin koruyucunuz olan babalarınızın özel günlerinin olması bu nedenle çok önemlidir. Onlara sevginizi göstermeniz için aslında bulunmaz bir fırsat olarak değerlendirildiği gibi bu özel günün geçmişe ait bir yaşanmışlık öyküsü dahi vardır.

Neden Babalar Günü Kutlanır?

Amerikan iç savaş gazi kızı Sonora Smart Dodd, anneler günü olduğu gibi babalarında günü olması gerektiğini ifade ederek, annesinin yokluğunda 6 çocuğuna tek başına bakan babasının özel olduğunu ifade etmiştir. Daha sonra Amerika’nın Washington eyaletinde ilk kez 1910 yılında kutlanmaya başlanmış ve ancak 1966 yılında resmen kabul edilebilmiştir. Artık her yıl Haziranın 3. Pazar günü yılın önemli günleri arasında babalar günü olarak tüm dünyada kutlanmaya başlanmıştır.

Türkiye’de Babalar Günü Ne Zamandan Beri Kutlanıyor?

Dünya ile aynı zamanda kutlanmaya başlayan babalar günü ülkemizde aynı dönemlerde kutlanmaya başlanmıştır. Fakat kabul edilmesi ve yaygınlaşması zaman alsa da son yıllarda özellikle büyük bir coşku ve heyecan ile bu özel gün büyük bir titizlikle, özel hediyeler ile kutlanmaktadır. Bu özel günde ebeveynlerini mutlu etmek, onlara hem sözleri hem de hediyeleri ile varlıklarına şükretmek isteyen milyonlarca kişi büyük bir sabırsızlıkla bu günü beklemektedir.

Babalar Günü Hediye fikri olarak sitemizde birbirinden değişik tasarımlar ile hafızalardan silinmeyecek birçok çeşitler bir arada bulunuyor. Aslında sıcacık bir bakış ve sıkıca bir sarılış tüm hediyelerin üstündedir. Ama yine de bunu bir hediye ile taçlandırmak istemek de doğal ve yaygındır. Bunun için babalara özel birçok hediye bulunur. Onların seveceği ürünlerden oluşan hediye kutuları gibi hediyelikler ile babalarınıza bir jest yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra babası klasik şeylerden vazgeçemeyenlerdenseniz hediye kutularında yer alan şık bir gömlek veya kravat ile de babanıza hediye verebilirsiniz.

Babalar Günü Hediyesi Ne Olabilir?

Hediye almak bir sevgi göstergesi olarak bilinse de aslında yeri doldurulamayan büyük bir araçtır. İçinizden gelen o yüze sevginin bir miktar da olsa gösterileceği bir fırsattır. Sevginizle birlikte Babalar Günü Hediye seçenekleri için alacağınız bir hatırlatma hediyesi, sizi aklından çıkarması zaten mümkün olmayan babalarınızın daha da mutlu olmasını sağlayacaktır. Bunu bir gurur nişanesi olarak veya büyük bir sevginin yansıması olarak gözlere dolan yaşlarla hediyenizin farkını görebilirsiniz.

Nasıl bir babalar günü hediye alırsanız alın onun kalbindeki yeriniz bakidir. Çünkü babanızın size olan sevgisi hep çok büyük olacaktır. Ancak yine de öneri olarak Babalar Günü Hediye fikri arıyorsanız termos, tişört, cüzdan gibi hediyelerden faydalanabilirsiniz. Babalar Günü Hediye seçeneği olarak tasarlanmış birbirinden farklı konseptte hediye kutuları ile babanıza birçok hediyeyi bir arada sunabilir ve seveceği şeyleri daha kolay yakalayıp ona ulaştırabilirsiniz. 

En çok Tercih Edilen Babalar Günü Hediyeleri Nelerdir?

Babanıza alacağınız klasik bir gömlek veya kazak haricinde onun her zaman kullanacağı kupalara birlikte çekildiğiniz fotoğraflarınızı bastırabilirsiniz. Böylece babanız kupasını nerede kullanırsa kullansın sizin fotoğrafınızı görecek ve belki de böylece günün yorgunluğunu unutacaktır. Bu tarz hediyeler aynı zaman işlevseldir. Örneğin daha resmi işlerde çalışan babalar için birbirinden güzel ve kaliteli kumaştan yapılmış kravatları da inceleyebilirsiniz. Bu kravatlardan çok şık bir şekilde paketlenmiştir ve babanıza en güzel şekilde teslim edilecektir. Ayrıca Babalar Günü Hediye fikri olarak yalnızca bir ürün seçmek zorunda da değilsiniz. Kupa, kravat gibi ürünleri tek tek alabileceğiniz gibi hepsini bir arada da alabilirsiniz. Hediye kutularımızı inceleyerek babanıza en uygun olanı şimdi seçin ve alışverişe başlayın!

Babanızın zevkine uygun olan, hobileri doğrultusunda çok daha farklı hediyelere sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Klasik ve sıradanlığı seven ve bundan vazgeçemeyen bir babanız varsa ona yine aynı şekilde alacağınız kravat, tıraş losyonu gibi işlevsel ürünler; teknoloji seven babalar için dronlar, bilgisayar oyunları; aksesuarlar seven babalar içinse gözlükler ve şık saatler ile hediye seçiminizi tamamlayabilirsiniz.

Duygusal Babalar Günü Hediyeleri Nelerdir?

Babalar günü hediye paketleri ile özel hissetmesini sağlayacağınız birçok alternatife göz atarak babanızı daha da mutlu edebilirsiniz. Erkek ürünleri arasında sitemizde birbirinden farklı birçok ürün bulunuyor. Böylece babalar günü için de hediye seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Babanızın sevdiği, ilgi duyduğu hediyeler ile dilerseniz manevi değeri yüksek olan ürünleri de seçebilirsiniz. Nostaljik bir plak ve plak çalar ile onun geçmişe bir yolculuk yapmasını sağlayabilirsiniz. Her bütçeye ve her tarza hitap eden bir hediye mutlaka vardır. Kampanyalar, fırsatlar, indirimler ile ürünlerdeki fiyat aralıklarına bakarak bütçenize en uygun hediyeyi seçebilirsiniz. Önemli olan sizin babanızın seveceği hediyenin ne olduğuna karar vermenizdir.

Babanızın karakterine ve dış görünümüne önem vermesi, hobilerinin olması sizi hediye seçiminizde saatler, gözlükler gibi özel ilgi alanına girecek hediyeler seçmeniz için bir ipucu verir.

Babanıza alacağınız hediyeyi seçerken dilerseniz;

  • Kişiye özel hediyeler, gömlek, kazak, takım elbise, takım formaları, kişisel bakım ürünleri,
  • Kol düğmesi, özel aksesuarlar seçerek kategorinizi daraltabilirsiniz.
  • Manevi değeri olan ürünlerden olan; isme özel kalemler, anahtarlıklar, kol düğmeleri,
  • Kartvizitlikler, fotoğraf baskılı tişörtler, yastıklar ile özel olduğunu hissettirebilirsiniz.

Babalar Günü Hediyesi Nasıl Seçilir?

Babanıza hediye seçerken onun yaşına, mesleğine, ilgi alanlarına göre ve seçenekleri daraltabilir ve karar vermenizi kolaylaştırabilirsiniz. Her ne alırsanız alın, aldığınız her bir hediye onu fazlasıyla mutlu edecektir. Ancak yine de ihtiyacına yönelik bir hediye olması hem sizi hem de babanızı daha çok mutlu edecektir.

El ürünlerinin ise manevi değeri çok yüksektir. Kişiye özel olarak hazırlanan ürünler listenizin başında yer alabilir. Yastıklar, kupa bardaklar, kalemler, ajandalar, cüzdanlar ilk akla gelenlerdir. Tüm bu ürünleri ve daha fazlasını sitemizde Babalar Günü Hediye kategorisinden kolayca bulabilirsiniz.

Teknoloji çağında olduğunuzu unutmadan birbirinden kaliteli ve uzun süre kullanmaya uygun kulaklık gibi teknolojik ürünleri de hediye olarak tercih edebilirsiniz. Tıraş losyonu, kişisel bakım ürünleri, parfüm seçeneklerinin yanı sıra kahve veya çay sever babalar için de hediyeler var. Onların mutfakta geçirecekleri zamanı anlamlı kılacak çay, kahve kupaları şık bardaklar Babalar Günü Hediye anlamında kendilerini özel hissetmeleri için yeterli olacaktır. Bakımlı babaların dış görünümlerine dikkat etmeleri de sizin için avantajlı olabilir. Tavla tutkunu babalar içinse isimli tavla seti alabilir ve yüzlerde bir tebessüm oluşturabilirsiniz. Diğer ürünler gibi tavla da görselliğe hitap edecek şekilde özel paketlemesi ile gelecektir.

Hobi tutkunu olan babalar için kitaplar ne olursa olsun vazgeçilmezler arasındadır. Kitap okumayı seven babalarınız özellikle baba temalı kitaplardan oluşan hediye kutularımızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca tıpkı tavla ve kitap tutkunlarına yönelik hediyeler olduğu gibi sporcu babalar için de ürünler vardır. Örneğin bowling severler için bowling oyun kutusu, basketbol oyunu gibi hediye seçeneklerini kullanabilirsiniz. Hobiye yönelik ürünler arasında bilardo, domino gibi ürünler de bulunduğu için mutlaka babanızın zevkine uygun bir hediye bulacaksınız.

Babalar Günü Hediye Fiyatları

Babalar Günü Hediye konusu babalar günü yaklaştığında her çocuğun farklı heyecan yaşadığı günlerden biridir. Babaları için en güzel Babalar Günü Hediye seçimi hangisi olacağı konusunda arayışlara girilmektedir. Hediyenin önemi ve güzelliği kadar fiyatı da göz önünde bulundurulan detaylar arasındadır. Bazı bireyler küçük bütçeye sahipken bazıları ise orta ve büyük bütçelere sahiptir. Bütçeniz ne olursa olsun bütçenize en uygun hediyeyi sitemizden bulabilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Babalar gününde babanıza alacağınız en küçük hediye bile onu mutlu etmeye ve değerli hissetmeye yetecektir. Bu yüzden düşük bütçeye sahip olsanız bile alacağınız her hediyeyle babanıza değerli olduğunu hissettireceksiniz. Babalar Günü hediyesi için bütün detayların yer aldığı sitemizde fiyatlar da ürün çeşitliliği kadar fazladır. Ürünler çeşitlendikçe fiyatlar da çeşitlenmekte ve aradığınızı en uyguna bulmaya yaklaşmaktasınız.

Geniş bir fiyat aralığı bulunan sitemizde fiyatlar modellere ve kategoriye göre değiştiği gibi aynı zamanda modeller de kendi arasında fiyat bakımından değişkenliğe uğraşmaktadır. Örneğin: Babalar Günü Hediyesi için kişiselleştirilmiş hediye kutularının birbirinden farklı fiyatları vardır. Burada önemli olan babanızın en beğeneceği ürünü seçmenizdir. Çünkü hediye için geniş bir ürün yelpazesi olduğu kadar fiyatlar da değişiklik gösterir. Önemli olan babanızı mutlu edecek hediyeyi bulmanızdır. Ardından mutlaka her bütçeye uygun bir hediye olduğunu göreceksiniz. Üstelik yalnızca Babalar Günü için de değil tüm özel günleriniz için her hediyede durum böyledir. Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz diye düşünerek niteliğini ön planda tutanlar için en kaliteli ürünler sitemizde sizler için en uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Babalar Günü için yüzlerce çeşit arasında kaybolduğunuzu düşünüyorsanız alış sıralaması yapabilirsiniz. Öncelikle babanızın neye ihtiyacı olduğunu ya da en sevdiği ürünlerin ne olduğunu belirleyebilirsiniz. Daha sonra belirlediğiniz hediyeler arasında fiyatları filtreleyerek bütçenize en uygun olanı satın alabilirsiniz. Parfümlerin bile markasına göre fiyatının değiştiğini düşünürsek genel olarak Babalar Günü Hediye seçimi için kesin bir fiyat vermek mümkün değildir. Fakat hiçbir yerde bulamayacağınız uygun babalar günü hediyeleri çeşit ve fiyatlarıyla karşılaşacağınızın garantisini verebiliriz. Şimdi siz de hemen uygun fiyatlarla babanıza en güzel hediyeyi almanın keyfini yaşayın.

En Moda Babalar Günü Hediyesi Babanızın Kendi Zevkidir

Her baba farklı zevklere ve ihtiyaçlara sahiptir. Bu yüzden bu yılın Babalar Günü Hediyesi yine kendi babanızın modasıdır. İşe babanızın ihtiyaçlarından başlayabilirsiniz. İhtiyaç duyulan hediye her zaman 1-0 öndedir. Babanızın neye ihtiyacı var? Kullandığı ürünlerde eksik var mı? Mevsime uygun ihtiyaç duyduğu ürünler nelerdir? Gibi soruların cevabını bularak işe başlayabilirsiniz. Babanızın ihtiyaç duyduğu ürünlerden oluşan özenle düşünülerek hazırlanmış hediye kutuları ve ürünler ise sitemizde yer almaktadır. Eğer babanızın ihtiyacı olduğunu düşündüğünüz bir ürün yoksa babanızın zevkine, hobilerine odaklanabilirsiniz. Babaların bazıları klasik ürünlerden hoşlanırken bazıları ise teknolojik ürünlerden hoşlanmaktadır. Ama şu bir gerçek ki her baba mutlaka kişiselleştirilmiş ürünlerden hoşlanır. Kişiselleştirilmiş ürünler sadece babaların değil tüm insanların hoşuna gitmektedir. Örneğin işine aşık bir babanız varsa iş yerinde kullanabileceği onun tarzını yansıtan ürünleri tercih edebilirsiniz. Genel olarak bu yılın popüler Babalar Günü Hediye seçimi yine babanız tarafından belirlenmektedir.

Binlerce ürün arasından babanızın istekleri ve beğenileri doğrusunda oluşturulmuş hediyeyi rahatlıkla bulabilme kolaylığı geniş seçenek imkanı ile mümkündür. Sizin yapmanız gereken ise babanızı iyi bir şekilde gözlemlemek ve onun neleri sevdiğini, neye ihtiyaç duyduğunu belirlemektir. Haydi, şimdi siz de babanızın ihtiyaçlarını veya zevklerini belirlediyseniz keyifli bir Babalar Günü hediyesi seçimi yapmanın avantajlarını ve kolaylığını yaşayın.

Yaratıcı Babalar Günü Hediyesi

Babasını mutlu etmek isteyenlerin toplandığı en doğru adres Zeta Collection yıllarca size hizmet etmenin ve en çok tercih edilen siteler arasında yer almanın mutluluğunu sizinle paylaşıyor. Ürünlerin çeşitliliği, kalitesi ve uygun fiyatlarıyla en güzel Babalar Günü Hediyesi seçeneklerini sunmanın haklı gururu içindeyiz. Babaların, annelerin ve çocukların yüzlerinde gülümseme oluşturmak bizim en büyük motive yöntemimizdir. Siz de Babalar Günü Hediye tercihiniz ile babanızın yüzünde gülümseme ve şımartılmış hissiyatı yaratmak istiyorsanız kesinlikle ama kesinlikle doğru adresteniz. Şimdi binlerce ürün arasından babanızı şımartacak hediyeyi bularak babalar gününde fark yaratabilirsiniz.