31 Ürün Mevcut

Kişiye Özel Hediye

Sevdiklerinizi aldığınız hediyeler ile özel hissettirmek istiyor fakat bunu nasıl yapacağını bilmiyorsanız, Zeta Collection birbirinden yenilikçi ve şık seçkileri ile sizlere onlarca seçenek sunuyor! Aralarında orijinal tasarımların ve birbirinden estetik armağanların bulunduğu koleksiyonlar, hediye alacağınız kişi için özelleştirilebiliyor. En güzel anların tablosu olan fotoğraf kolajlarıyla, isim baskılarıyla ya da baş harf işlemeleriyle detaylandırılan isme özel hediye seçeneklerini keşfetmeye hemen başlayın!

Babalar günü, anneler günü, yıldönümleri, doğum günleri ya da yılbaşı dönemlerinde alacağınız hediyeye karar veremiyorsanız, en iyi seçeneklerden biri kişiye özel hediye tasarımlarıdır. Örneğin tercih edeceğiniz isim baskılı kupa ya da sürahi çeşitleri, her kim olursa olsun beğeni toplayabileceğiniz seçkilerimizdendir. Çünkü sevdiklerinizin içtiği sıcacık bir kupa kahvede ya da başucundan ayırmadığı su sürahilerinde her zaman kendinizi hatırlatmış ve kullanışlı bir ürün hediye etmiş olacaksınız. Üstelik modern çizgilerin ve yaldızlı harflerin yansımaları ev dekoruna da büyük katkı sağlayacaktır.

İsme Özel Hediye

En uygun fiyatlı ve en cazip kişiye özel hediye fikirlerine hayat veren Zeta Collection, bir çok konsept altında sınır tanımayan seçkilerini sizlere sunmaya devam ediyor. Özellikle hayatınızda önemli bir yere sahip hanımefendiler için tercih edeceğiniz isme özel hediye, bez çantalar olabilir. Günlük hayatın pek çok alanında ihtiyaç duyulan, her kombinle uyum sağlayabilen ve çevre dostu olan bez çantalara bizimle iletişime geçerek isim yazdırabilir ya da istediğiniz harfin yaldızlı baskısını yaptırabilirsiniz.

Peki ya hanımefendilerin kalbini kazanacağınız harf işlemeli el aynalarına ne dersiniz? Sürekli çantalarda bulundurulan ve kullanışlı ürünlerden biri olan bu seçkiler canlı renklere bürünürken, keten dokuları üzerine incelikle harf detayları eklenir. Aynı şekilde göz alıcı kadife göz bantlarında da bu teknik kullanılarak kişiye özel hediye tasarlanabilmektedir.

Bir diğer şık hediye fikri ise harf tasarımlı anahtarlıklardır. El emeği olan simli anahtarlıklar, sizin seçeceğiniz harfin şekliyle son halini alırken kendi kesesinde gönderilir. Böylece sevdiklerinizin yanında her zaman sizden bir parça taşımasını da sağlamış olursunuz.

Eğer isme özel hediye olarak daha kapsamlı ve göz alıcı bir seçki hediye etmek istiyorsanız, isim baskılı takı kutuları da iyi bir fikir olabilir. Kurdelelerle sarılan ve oldukça şık bir hal alan bu kutularda göz bandı, broş, kolonya ve mini boyutta kurumuş çiçekler yer alır. Her kadının severek kullanacağı bu tasarımlar aynı zamanda sizin isteğinize bağlı olarak toplu alım ve kurumsal sipariş özelliklerine de sahiptir.

Kişiye Özel Hediye Fikirleri

İster bir kutlama için isterseniz de içinizden geldiği için hayatınızda yadsınamaz bir yere sahip insanlara hediye almak oldukça incelikli bir davranıştır. Karşınızdaki insana onun yanında olduğunuzu ve her zaman desteklediğinizi hissettirir. Fakat hediye alırken bazı durumları dikkate alarak seçim yapmak da bir o kadar önemlidir. Hediye alacağınız kişinin beğenisini az çok tahmin edebilmeli ve buna uygun olarak seçim yapmalısınız. Böylece hem onu tanıdığınızı gösterir hem de mutlu etmiş olursunuz. Ancak alacağınız hediyeye bir türlü karar veremiyorsanız isme özel hediye fikirleri de oldukça özel bir tercih olabilmektedir.

Zeta Collection olarak dostlarınıza ya da iş arkadaşlarınıza alabileceğiniz en çok sevilen seçkiler renkli cam şişelerdir. Üzerine istediğiniz herhangi bir yazıyı bizimle iletişime geçerek yazdırabileceğiniz bu parçalar aynı zamanda pembe, mor, mavi ve lila olmak üzere 4 farklı pastel tona sahiptir. 750 ml hacme sahip olan bu isme özel hediye seçkisini  hem bireysel olarak hem de kurumsal olarak gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

En uygun fiyatların ve güvenli alışveriş ilkelerinin yer aldığı web sitemiz üzerinden kişiye özel hediye siparişi oluşturmaya hemen başlayın! Kısa bir hazırlama sürecinin ardından hızlı teslimat seçeneğimiz ve birbirinden çeşitli ödeme kolaylıklarımız sayesinde hayalinizdeki hediyeyle sevdiklerinizin mutluluğuna ortak olun!

 

Kişiye Özel Alınabilecek Hediyeler Nelerdir?

Kişiye özel olarak alınabilecek hediyelerin başında isme özel seçkiler ve fotoğraf kolajlarından oluşan tasarımlar gelmektedir. Evin en güzel köşelerine koyulacak harf çerçeveli fotoğraflarla sevdiklerinizi mutlu edebilir ya da en şık isim baskılarının yer aldığı kupa ve cam şişe seçkileriyle hem kullanışlı hem de etkili bir hediye tercihi yapabilirsiniz.

İsme Özel Hediye Ne Alınır?

Atölyelerimizde incelikle baskılanan ya da işlenen isimli seçkiler Zeta Collection’ın en favori parçalarındandır. Bu seçkilerin başında ise mumlar, sürahiler, bez çantalar, göz bantları ve termos bardaklar gelmektedir.

Kadına Kişiye Özel Hediye Seçenekleri Neler?

Kadınlar için özelleştirilmiş hediyeler almak istiyorsanız, fotoğraf kolajlarından oluşan bardaklardan ya da çerçevelerden yararlanabilirsiniz. Böylece anılarınızın yer aldığı seçkiler çok daha özel bir anlam taşımış olacaktır.

Erkeğe Kişiye Özel Hediye Seçenekleri Neler?

Beyler için kişiye özel hediye tercihi yaparken baş harf tasarımlarının bulunduğu kupa ve mumların yer aldığı hediye kutularından yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda bireysel olarak aldığınız şık bir seçki için isim baskılı hediye kutularını kullanmak da hediyenizi bir adım öne çıkaracaktır.