73 Ürün Mevcut

BOŞ HEDİYE KUTUSU

Özel günler gelip çattığında en güzel hediyeyi seçme fikirleri de akıllarda dolaşmaya başlar. Klasik ve sıradanlaşmış hediyelerden uzak durmaya çalışırken kişiselleştirilmiş hediyelerle sevdiklerinizi mutlu etmek istersiniz. Sonuçta hayatı güzel yapan kişilerin yüzünde oluşacak bir tebessüm bile oldukça önemlidir. Sıra uzun uğraşlar ve beyin fırtınaları sonucunda karar verdiğiniz hediyeyi verme sürecine geldiğinde ise, bir şeyler eksik gibi hissedebilirsiniz.

 Pek çok alanda sunumun bariz bir şekilde önemi bilinse de, seçtiğiniz hediyeyi sevdiklerinize verirken bunun nasıl yapıldığı da ayrı bir anlam taşır. Hem kolay taşınabilirliği hem de güzel bir sunum tarzı yaratmak için boş hediye kutusu modellerinden yararlanabilir, küçük ayrıntıların büyük etkilerini kullanabilirsiniz. Böylece daha kendinizden emin bir duruş sergiler ve o en özel insanların kalplerini daha kolay ısıtabilirsiniz.

Tasarım denildiğinde yaratıcılığı ve göz kamaştırıcı seçkileriyle bilinen Zeta Collection, şimdi de en özel boş hediye kutusu seçkilerini sizin beğenilerinize sunuyor! İster kişiselleştirilmiş modellerle unutulmaz anlara imza atın ister en ince ayrıntıların yer aldığı modeller sayesinde büyülü bir atmosfer yaratın. Yılbaşı, doğum günü, yıl dönümü ya da sevgililer gününde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz farklı ebat ve boyutlardaki kutuları incelemeye hemen şimdi başlayın!

Boş Hediye Kutusu Tasarımları

Pek çok model ve tasarımın yer aldığı koleksiyonda, ihtiyaçlara yönelik olarak farklı konseptler altında oluşturulan seçkiler bulunmaktadır. Siz de hediyenizi saklayacağınız ve en güzel şekilde sunacağınız bu kutulardan yararlanarak karşınızdaki kişiye kendini özel hissettirebilirsiniz!

Örneğin doğum günlerinde ya da bazı kutlama ve başarılar için hediye almaya karar verdiğinizde sevdikleriniz, kişilikleriyle ön plana çıkarlar. O insanlara, onları iyi tanıdığınızı gösteren ve beğenilerine uygun olarak düşündüğünüz hediyelerden almalısınız. Bu durum her zaman düşünüldüğü kadar kolay bir süreç olmasa da sonunda aldığınız hediyeyi bir üst seviyeye taşımak ve daha özelleştirmek için, harf tasarımlı şık boş hediye kutusu modellerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle de siyah zeminde kullanılan yaldızlı harfler göz kamaştırırken kurutulmuş çiçek ve özenle bağlanmış kurdelelerin son hali görülmeye değerdir.

İnsanların yeni heyecan. umut ve beklentilere açık olduğu dönemler olan yılbaşlarında ise, kendi el emeğiniz olan ya da sevimli birkaç eşyaya yılbaşı konseptli boş hediye kutusu modellerinde yer verebilirsiniz. Yılbaşı ruhunun izlerini taşıyan bu tasarımlar kırmızı ve yeşilin en canlı haline bezenirken ren geyiklerinden, çam ağaçlarından ve küçük yılbaşı toplarından yararlanılır. Böylece hediyelerinizi en güzel şekilde sunmaya hazır hale getirebilirsiniz.

Sevginizi en saf haliyle göstereceğiniz sevgililer gününe özel tasarımlarımız ise en çok tercih edilenlerden bazılarıdır. Deri ya da karton gibi dokularla oluşturulan kutular, el emeğini açıkça gözler önüne seren örgü kalplerle taçlandırılır. Aşkın rengi olan kırmızı tonlarının da sıklıkla kullanıldığı bu seçkilerde kutu üzerine isim de yazılabilmektedir. Böylece yıllar boyunca anı kutusu olarak da kullanılmaya imkan tanır..

Eğer konseptli hediye kutuları yerine çok daha şık ve asil modeller arıyorsanız, Zeta Collection olarak buna özel seçkiler de oluşturuyoruz. Örneğin doğallıktan yana olan bünyeler için saman kağıdından oluşan ve üzerinde rafya ile bağlanmış pamuk dalı bulunduran modeller kesinlikle apayrı bir etki yaratmaktadır. Ya da kurutulmuş gerçek çiçeklerin yerleştirildiği diğer tasarımlar da epey şık bir tercih olabilmektedir. Kadife kaplı ve puantiyelerden oluşan boş hediye kutusu seçenekleri ise özellikle kadınları oldukça sevindirebilir.

Boş Hediye Kutusu Fiyatları

Zeta collection’ın bünyesinde yer alan pek çok koleksiyonda olduğu gibi, boş hediye kutusu seçkileri de en uygun fiyat ve kaçırılmayacak kampanyalarla sunuluyor. Tasarımlara zarar vermeden kendiniz oluşturabileceğiniz hediyeler en özel halleriyle sizleri bekliyor. Ebatlarına göre fiyatlandırılan kutularda büyüklükler arttıkça fiyatlarda da küçük oynamalar gerçekleşiyor.

Çeşitli ödeme seçeneklerinden herhangi biri ile sahip olacağınız ve şık duruşu ile sevdiklerinizin kalplerini çalacak bu özel tasarımlara sahip olmak için hemen sipariş oluşturmaya başlayın!