29 Ürün Mevcut

HEDİYE KUTUSU

Sevdiklerinizi mutlu etmek için bir hediye almak istiyor fakat bir türlü karar veremiyorsanız, Zeta Collection tam da bu fikir üzerine birbirinden özel hediye içerikleriyle yardımınıza koşuyor!  Hediye kutusu koleksiyonu altında birleştirdiği bu seçkiler, kimi zaman setlerle kimi zaman da en özel tasarımların bir araya gelmesiyle birlikte oluşuyor. Sevgililer günü, doğum günü, anneler günü, yıl dönümü, yılbaşı ve daha pek çok anlamlı günlerde tercih edebileceğiniz bu seçenekler belirli bir konsept altında da toplanabiliyor. Böylece günlerce hediye fikri düşünme derdi de ortadan kalkıyor!

Klasik hediye seçeneklerinden hoşlanmayan ve her zaman kişisel bir dokunuş arayan kişilikler için Zeta Collection, özelleştirilmiş seçkileri sayesinde gözleri üzerinde toplamayı başarıyor. İsme özel göz bantları, özel işlemelere sahip çantalar, baş harflerle oluşturulan kutular ve özel mesajlarınızı içeren daha pek çok baskı çeşidi en güzel halleriyle sizleri bekliyor. Aynı zamanda sevdiklerinizi düşünerek aldığınız hediyeleri saklamak ve korumak için de birbirinden çeşitli pek çok hediye kutusu modeli bünyemizde bulunuyor. Sevginin kapılarını açmak ve memnuniyetin tadını çıkarmak için keşfetmeye hemen şimdi başlayın!

Konsept Hediye Kutusu

Anneler günü, babalar günü, kadınlar günü ya da yılbaşı gibi özel zamanlarda o günün anlamını hatırlatacak ve öneminin altını çizecek hediyelerden yana tercih yapmak çok daha doğru olmaktadır. Bu yüzden de bu gibi günlerde konsept hediye kutusu seçeneklerini tercih etmek sevdiklerinizi epey sevindirebilir.

Babalar gününde kravat, çorap ve kartlık üçlüsünün set olarak bulunduğu hediye kutusu seçeneklerinden yararlanabilir, anneler ya da kadınlar günündeyse defter, şal, termos ve şekerlemelerin bir araya gelerek bir ahenk oluşturduğu seçkileri hediye edebilirsiniz. Doğanın sihrini gösteren bitkiler, bohem bir atmosfer oluşturacak mumlar, bakım rutinine eklenecek kremler ve en güzel elbiselerle birlikte sergilenecek göz kamaştırıcı takılar da daha pek çok seçenekten bazıları olmaktadır.

Sevgililer gününe özel konseptli bir hediye arıyorsanız buna uygun olarak düzenlediğimiz kutulara da bayılabilirsiniz! İçerisinde en tatlı çikolataların yer aldığı, fotoğraf kolajlarından oluşan özel tasarımların bulunduğu ve ışıklı dekor ürünleriyle taçlanan bu setler, bunca güzel seçkiye rağmen bir de kalpleri ısıtacak süslemelerle son halini almaktadır.

Bir diğer konsept hediye kutusu seçeneği de yılbaşı teması ile oluşmaktadır. Yeni bir yılın getirdiği heyecan ve umutlarla doldurulan bu kutularda kar küreleri, sıcacık çoraplar, en leziz şekerlemeler, şık saksılar ve dostlarla içilmek üzere hazır bulunan türk kahvesi paketleri yer alır. Üstelik kutular kırmızının en güzel tonuna bürünürken noel ruhunu hatırlatacak kozalak, çam ve fırfırlı kağıtlarla doldurulur. Böylece hediye seçimi yapmak Zeta Collection sayesinde hem pratik hem de oldukça yaratıcı bir hal alır!

Doğum Günü Hediye Kutusu

Her kim olursa olsun hayatınızda özel bir yeri olan kişilerin doğum günleri sizler için de özel bir hale gelmektedir. Sevginizi göstereceğiniz ve yakınlarınızın mutluluğuna ortak olacağınız bu günleri güzel bir doğum günü hediyesiyle taçlandırmak gerekir. Bunun için sizlere sunduğumuz seçkiler sayesinde yediden yetmişe, kadın erkek fark etmeksizin her türlü zevke hitap edebilirsiniz.

Hediyenize karar verirken sevdiklerinizin hobilerinden ve beğenilerinden yola çıkarak fikir yürütmek epey güzel sonuçlar almanıza yardımcı olabilir. Film aşığı bireyler için film sever kutumuzu tercih edebilir, kahve kolik bünyeler içinse termoslardan ve seramik kupalardan yararlanabilirsiniz. Böylece o kişiyi aynı zamanda yakından tanıdığınızı da kolaylıkla belli edebilirsiniz. Erkeklere özel tıraş setleri, hanımlara özel hamam ve spa bakım kutularıyla unutulmaz hediyelere imza atabilirsiniz.

En özel günlerin unutulmaz hediyeleri için Zeta Collection’ın kalpleri ısıtan hediye kutusu tasarımlarından yararlanın! Kaçırılmayacak fırsatlar ve avantajlı fiyatların yer aldığı koleksiyonlara sahip olmak için hemen websitemiz üzerinden kolayca sipariş oluşturun. Çeşitli ödeme seçenekleri ile bütçe sınırlarınızı korurken hızlı teslimat ile en kısa zamanda sevdiklerinizi mutlu etmeye başlayın!