İşe Başlama Hediyeleri / Welcome Kit


Yeni işe başlayan ekip arkadaşlarınıza sıcak bir karşılamayı kurumsal kimliğinize uygun olarak sağlayabiliriz. Logolu ve kişiselleştirilmiş zengin ürün çeşidimiz ile sizlere özel Hoş geldin Kiti hazırlayabiliriz.

İşe Başlama Hediyeleri / Welcome Kit İşe Başlama Hediyeleri / Welcome Kit

Ofise Dönüş Hediyeleri


Ofise geri döndüğümüz bugünlerde , özlediğiniz ekip arkadaşlarınıza küçük sürprizler yapmak isterseniz çok farklı seçeneklerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Ofise Dönüş Hediyeleri Ofise Dönüş Hediyeleri

Kurumsal Bebek Hediyeleri


Ekip arkadaşlarınızın bu özel gününde mutluluğunu paylaşmak için kalıcı ve kullanışlı hediyeler isterseniz geniş ürün seçeneklerimiz ile sizlere fikir vermeyi çok isteriz.

Kurumsal Bebek Hediyeleri Kurumsal Bebek Hediyeleri

Kurumsal Doğumgünü Hediyeleri


Doğum günleri her zaman özeldir, hatırlanmak çok güzeldir. Ekip arkadaşlarınıza küçük bir sürprize ne dersiniz ?

Kurumsal Doğumgünü Hediyeleri Kurumsal Doğumgünü Hediyeleri

Kurumsal Geçmiş Olsun Hediyeleri


Geçmiş olsun, yanındayız ! bu konuda da özel çalışmalarımızı çok beğeneceğinizi düşünüyoruz.

Kurumsal Geçmiş Olsun Hediyeleri Kurumsal Geçmiş Olsun Hediyeleri

Kurumsal Promosyon Hediye


İhtiyaç duyduğunuz diğer promosyon hediyeleri için de yardımcı olabileceğimizi biliyor muydunuz?

Kurumsal Promosyon Hediye Kurumsal Promosyon Hediye

Referanslarımız

Domino's
Turkcell
İş Bankası
Akbank
Alternatif Bank
ICBC Bank
Kadıköy Belediyesi
Beyçelik Holding
iLab Ventures
Alarko
Doğuş
Havaş
Atü
BMC
Digiturk
Cimri
Innova
Warmhaus
Erdemir
Kariyer.Net
Tüm Referanslarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Tabi ki ! Her firmamızın bütçesine, adedine ve isteklerine göre içeriği birlikte belirleyebiliriz.

Sipariş içindeki ürünlere ve adedinize bağlı olarak kutularda ve ürünlerde  logo , isim , harf çalışması yapılabilir.

Kutu içeriğine ve adetlere bağlı olarak 1 -  3 hafta arasında değişmektedir . Ama  acil projelerde elimizden geleni yapacağımıza emin olabilirsiniz.

Tüm Türkiye’ye teslimat sağlayabiliriz . Kargo , özel kurye sistemi  ve kendi araçlarımızla ürünleri sağlam bir şekilde tarafınıza ulaştırabiliriz.

Neden olmasın !  Böyle çalıştığımız çok projemiz mevcut 😊

Tabi ki projemiz boyunca numune ve onay sürecini çok hızlı bir şekilde halledebiliriz.

Şirketiniz için geleneksel hediyelerden vazgeçin.

Kurumsal hediyeleriniz için profesyonel ve yenilikçi çözümler isterseniz  lütfen bize ulaşınız.

Bize Yazın

Kurumsal Hediye

Firmaların özel günlerde çalışanlarına hediye edebilecekleri ve kurumsal prestijlerine de uygun olan tüm hediyelik modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Son derece şık bir görünüm sergileyen kurumsal hediye modelleri yüksek kalite düzeyinde malzemeler kullanılarak hazırlandı. Bu nedenle tüm firmaların kalite endişesi yaşamadan sunduğumuz bu tasarımlar arasından model seçimi yapması mümkün olabiliyor. Sitemizde hem kadınlara hem de erkeklere yönelik olarak hazırlanan ve set şeklinde beğeniye sunulan çok sayıda farklı hediyelik alternatifi yer alıyor. Bu tasarımlar kurumsal hediye olarak da rahatlıkla tercih edilebilir. İçerisinde birkaç farklı malzemeyi barındıran ve şık bir kutu içerisinde dizayn edilen hediyelik çeşitlerinin kurumsal imajınıza çok daha uygun olduğunu belirtmek isteriz. Firmanın kuruluş yıldönümleri, yılbaşı hediyelikleri gibi farklı dönemlerde hediyelik olarak sunulabilecek bu tasarımları mutlaka detayları ile birlikte inceleyin. Tüm özel günlerde hediye edilebilecek bu tasarımlar çeşitli aksesuarları içerebiliyor. Aynı zamanda kişisel bakımda kullanılabilecek bazı malzemelerle dizayn edilen özel hediyelik çeşitleri de seçenekler arasında yer alıyor. Tamamı kaliteli ve tamamı modaya uygun olduğundan gönül rahatlığı ile bu tasarımları içeren hediyelik setleri tercih edebilirsiniz.

Kurumsal İmaja Uygun Hediyelik Set Modelleri Burada!

Seçenekleriniz son derece geniş bir model yelpazesi eşliğinde sizlere sunuluyor. Tercih edebileceğiniz tasarımlar arasında dekoratif olarak kullanıma uygun olan ve çalışma masalarında da konumlandırılabilen objeler de var. Dilerseniz tercihinizi bu aksesuarlardan yana yapabilirsiniz. Elbette sitemizde yer alan tüm tasarımlar gibi bu hediyelik çeşitleri de yüksek kalite düzeyinde olması ile ön plana çıkıyor. Sizlere sunduğumuz tasarımları incelediğinizde kurumsal imajınıza ve aynı zamanda prestijinize en uygun hediyelik çeşitlerini bulmakta hiç zorlanmayacaksınız. Modaya uygun şekilde dizayn edilen ve bu sayede demode bir görünüm sergilemeyen tasarım seçeneklerini yenilerini eklemeyi ihmal etmiyoruz. Büyük beğeni alan ürün modellerinden özenle hazırladığımız hediyelik setler sizlere farklı bir koleksiyon içerisinde sunuluyor. Bu tasarımları kurumsal hediyeler koleksiyonumuz içerisinde bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinden verilen tüm siparişleri çok kısa bir süre içerisinde adrese ulaştığımızı bilmenizi isteriz. Hemen şimdi model seçeneklerine göz atarak dilediğiniz tasarım için siparişinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Bizim en büyük kurumsal üretimimiz bebek doğum hediyeleri – şirket çalışanları doğum yaptığında çiçek yerine kendi bütçelerine göre hazırlattıkları sepeti gönderiyorlar İşe başlama kitleri, kurumsal doğumgünü kutuları , geçmiş olsun setleri , Kadınlar günü , Yılbaşı , Anneler Günü ve Babalar günü hediyeleri de çok fazla yaptığımız üretimlerdir. Her firma burada hazır ürünlerimizden de seçiyor, ya da farklı setlerdeki ürünleri kendi bütçelerine göre bir araya getirip kendi özgün hedşyelerini oluşturabiliyorlar.Ayrıca kurum kimliğini yansıtan promosyonel ürünlerde de desetke verebiliyoruz, şirket logolu ajanda, kupa, kalem, cam sürahi , defter, şal , tişört yapabiliyoruz.