178 Ürün Mevcut

Sevgililer Günü Hediyesi

Özel günleri ya da özel olması istenen günleri bazen hediyeler bazen de güzel sözler ve jestler ile taçlandırabilmekteyiz. Bu hediyeler bazen ihtiyaca yönelik bazen de beğeniye göre seçilmiş hediyeler olarak karşımıza çıkmaktadır. Hediyeler, sizin için özel kişinin bazı konulardaki ihtiyacını tamamlamaya yönelik olabileceği gibi onun özel beğenisine ve zevkine yönelik olarak da sunulabilmektedir. Bu nedenle hangi amaçla hediye aldığınızı belirlemek öncelikli olarak çok önemlidir. Amacı belirledikten sonra hediye alacağınız kişinin zevki ve beğenilerine yönelik olarak bir seçim yapmanız hediye seçme konusundaki sıralama açısından önemlidir. Elbette sevgililer günü hediyesi seçerken en özel, en farklı ve en güzel hediyeyi seçmek isteyebilirsiniz. Ancak bu sevgililer günü hediyesi seçimi yaparken hangi rengin seçileceği, ne gibi hediye türlerinden hoşlanıldığı ya da yaratılmak istenen duygu durumu gibi konular da belirleyici olmaktadır. Bahse konu olan bu tercihleri bazı kriterlere göre belirleyerek seçim yapmanız sizleri birçok konuda rahatlatacaktır. Sevgililer günü hediyesi seçerken dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise ilişkinizin hangi noktada olduğudur. Bu ilişkinin eğer evliliğe dönüşmesini istiyorsanız o günü bir tektaş ile de taçlandırabilirsiniz. Ancak ilişkinizin başlarında iseniz ona peluş ayı, şirin ve duygusal bir hediye, gelecek süreçler için söz vaat eden bir ince ifade, kolye, yüzük, küpe gibi takı ürünlerinin yanında birçok farklı hediye seçenekleri değerlendirilebilir.

Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer günü hediyesi seçerken sevgililerin gününü kutlamanın ötesinde bugünün olabildiğince samimi, romantik ve içten geçirilmesi beklentiler arasında yer alır. Bu nedenle sevgililer günü hediyesi olarak seçebileceğiniz pek çok çeşit hediye bulunmaktadır. Bu sevgililer günü hediyesi seçenekleri şu şekilde sıralanabilmektedir: Meşgul olduğu meslek ile alakalı hediyeler, zevkine ve beğenisine uygun renge sahip hediyeler, hijyen ve kişisel bakım ürünleri, giyim ürünleri, dekor ürünleri, takı gibi hızlıca oluşturabileceğiniz fikirler karşımıza çıkabilir. Bu seçeneklere dikkat etmeniz doğrultusunda sevgililer günü hediyesi seçmeniz size hem yol gösterecek hem de ihtiyaca göre yönelik seçim yapmanız için elinizi de kolaylaştıracaktır. Sevgililer günü hediyesi seçimi yaparken erkeğe mi yoksa kadına mı hediye aldığınız da oldukça önemlidir. Ancak erkeğe alınabilecek hediyeler olduğu gibi kadına alınabilecek ortak hediyeler de bulunmaktadır. Bu hediyelerden birkaçını sizler için derledik ve paylaştık.

Meslek ile alakalı olarak isimlik yazdırabilirsiniz, mesleğini belirten baskılı bardak yaptırabilirsiniz. Bu noktada kariyerini ve iş hayatını renklendirmek, onun başarılarını takdir ettiğini ifade etmek ve çok daha fazlasını bu hediye konseptleri ile ifade edebilirsiniz. Örneğin sihirli kupa gibi, yine mesleğini belirten logoların olduğu baskıları kullanarak yastık, kalemlik, isimlik, termos, kupa, ajanda, bilgisayar çantası, özel klasör, kartlık gibi ürünleri elde edebilirsiniz. Daha kişisel bir yaklaşım için ise hijyen ürünleri olan tonikler, parfüm, kolonya, krem, temizleme jelleri tercih edilebilir. Giyim ürünleri olarak ise tişört, pantolon, kravat, gömlek, ceket, şort, etek, şal, şapka, hırka, takım elbise, abiye tercih edebilmeniz mümkündür. Bu ürünleri ihtiyaca göre seçebilmeniz de uygun olacaktır. Dekor ürünleri olarak ise biblo, saksı, çerçeve, dijital çerçeve, mikro film makinesi, anahtarlık, kase tercih edebilirsiniz. Dekor ürünlerinin yanı sıra takı gibi tercihleriniz de olabilmektedir. Takı tercih ederken pek çok seçenek bulunmaktadır. Bunlardan birkaçı şu şekildedir: Küpe, kolye, bileklik, halhal, hızma, toka, yüzük, Şahmeran, kemer tercih edebilirsiniz. Bu gibi tercihlerin yanı sıra çanta, cüzdan, clutch ürünler de çok sık tercih edilen sevgililer günü hediyesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alınır?

Çiçek ve çiçek çeşitleri, fotoğraf çerçevesi, kar küresi, atlıkarınca, metal fotoğraf panosu, ahşap fotoğraf panosu, dijital çerçeve, fanus çiçekler, peluş ayıcık, peluş köpek, peluş tavşan, peluş kedi, baskılı yastık, baskılı dolma kalem veya tükenmez kalem, baskılı kupa veya baskılı bardak veya baskılı viski veya bira bardağı, kitap, defter alınabilir. Sevgililer günü hediyesi olarak seçebileceğiniz hediye kutuları da bulunmaktadır. Bazı hediye kutularının içinde Türk kahvesi, fincan, kahve fincanı, termos, çorap, defter, kalem, cüzdan, kemer, çiçek, çikolata çeşitleri, kravat, kol düğmesi, kupa, içki bardağı gibi ürünlerde bulunabilmektedir. Bu ürünlerden veya hediyelerden bir veya birkaçını sevgililer günü hediyesi olarak derleyerek ve birleştirerek hediye kutusu oluşturabilmeniz de mümkündür. Bu kutular bazen ahşap kutu olabileceği gibi bazen sert karton ya da kumaş kutu gibi de olabilmektedir. Kutulama alternatifini düşünmüyorsanız, o halde elegant bir paketleme ambalajı kullanılabilmektedir. Hediye paketleme aslında görünüş yansıtması itibariyle oldukça önemlidir. Hediyenin nasıl sunulduğu ve hangi renk olarak sunulduğu hediye hakkında ipucu verebilecektir. Özenilmiş ya da özenilmemiş olduğu ile alakalıda izlenim verebilecektir. Bu nedenledir ki hediye paketleme oldukça önemlidir. Dikkat edilecek diğer bir husus ise hediyenin boyutu olacaktır. Büyük peluş ayıcık paketlemek mümkün olmayacağından o şekilde ve süsleyerek de hediye edilebilir.

Yaratıcı Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer günü hediyesi seçerken yaratıcı 14 Şubat hediyeleri seçebilmeniz de mümkündür. Yaratıcı olduğunu düşündüğünüz sevgililer günü hediyeleri sizin için de derledik: ahşap biblo, anahtarlık, baskılı anahtarlık, hediye kutusu, sevgili özel oyun kartları, Spotify barkodlu defter, sevgililer gününe özel oyunlardan olan sevgililer gününe özel sevdiğini bul oyunu, kişiye özel olan fotoğraflı ahşap kutu, bahar dalı fotoğraf ağacı, isimli çakmak ve tespih kişiye özel olarak üretimi, kalpli kolye küpe bileklik seti, baskılı anahtarlık, müzik kutusu, gaz lambası, plaket veya madalya, gece lambası, şekilli gece lambası veya ledleri gibi yüzlerce farklı ürün ve konsept özelinde hediye seçilebilir. Sevgililer günü hediyesi seçerken sevgilinizin onu ne kadar tanıdığınızı bildirebilecek, seçeneklerinizi veya onun için seçmiş olduğunuz hediyeleri yansıtabilecek güzel hediyeler seçmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra sevgilinizin sevdiği renkleri göz önünde bulundurarak, ilgi alanlarını ve mesleki konumunu, kariyerini yaş grubunu, cinsiyetini göz önünde bulundurarak bir seçim yapmanız da son derece önemlidir. Bu kriterler hediye seçiminde sizlere faydalı olacaktır.

Anlamlı Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer günü hediyesi için hediyelerin sevilen kişilerden gelmeleri nedeniyle hepsi aslında özel anlamlar taşımaktadır. Ancak anlamlı sevgililer günü hediyesi düşünüyorsanız ilk olarak çiçekten başlayabilmek farklı bir anlam içerecektir. Çiçeklerde kırmızı rengi tercih ederek seni seviyorum cümlesini vurgulayabilmeniz de mümkün olabilir. Sevgililer günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz pek çok sevgililer günü hediyeleri bulunmaktadır. 14 Şubat hediyeleri olarak da bilinen sevgililer günü hediyesi veya sevgililer günü hediyeleri özel bir anlam taşımaktadır. Sevgililer günü hediyesi olmaları dolayısıyla sevgiliye özel sunulmuş olan hediyelerle donatılmıştır. Sevgililer günü hediyesi sevgilinize sunarken, kendiniz teslim edebilirsiniz ya da bir kargo paketi vasıtasıyla sürpriz yapabilirsiniz. Elbette tercihimiz şahsen teslim etmenizden yanadır. Çünkü hediyeler kadar sevgilinizi varlığınız da mutlu edecektir. Sevgililer günü hediyesi seçerken kadın sevgiliye veya erkek sevgiliye özel hediyeler bulunmaktadır. Bu hediyelerden kadınlara özel olarak bazıları şöyledir: 100 dilde seni seviyorum kolyesi, fotoğraf baskılı led lamba, kapsül şişeli mini puzzle, seni seviyorum çünkü mesaj kartları, kırmızı kart ve el ısıtıcısı, isme özel baskılı dokulu şal, Spotify tasarımla fotoğraflı anahtarlık, sihirli kupa, baskılı çikolata olabilmektedir. Erkeklere özel olarak ise şöyledir: aşkın yıldız haritası led lambası, isim yazılı deri bileklik, Spotify şarkı barkodlu deri bileklik, isimli asker künyesi, içki kadehi, çikolata, müzik kutusu, tespih seti olabilmektedir. Bazı hediyeler hem kadına hem erkeğe hediye edilebileceğinden dolayı işiniz de kolaylaşacaktır. Örneğin; karakalem tasarımı kişiye özel kupa, ahşap fotoğrafçılık, film şeridi fotoğraflı kitap ayracı, kişiye özel 500 parça puzzle, viski soğutma taşı.