178 Ürün Mevcut

KADINLAR GÜNÜ HEDİYESİ

Tüm dünya üzerinde büyük bir coşkuyla kutlanan kadınlar gününde, emekçi ve kimliğine sahip çıkan kadınların önemi bir kez daha gözler önüne serilir. Dokunduğu her yere güzellik katan, yaşamı iyileştiren ve her zaman daha iyisi için çabalayan annelerin, eşlerin, sevgililerin ve dostların kadınlar gününü kutlamak aynı zamanda onlara verdiğiniz değeri de göstermektedir. Onları düşünerek alacağınız küçük bir hediye bile, beklediğinizden daha büyük etkiler yaratarak oldukça sevinmelerini sağlayabilir. Eğer siz de böylesine anlamlı ve değerli bir günde sevdiklerinizin yüzündeki bir tebessümün nedeni olmak istiyorsanız, Zeta Collection seçkilerini keşfetmeye hemen başlayabilirsiniz!

Kadınlar gününe özel olarak, bir konsept altına topladığımız seçkiler birleşerek sizlere yol gösterecek bir koleksiyon halini alıyor. İçerisinde en canlı renkler ve birbirinden naif tasarımların yer aldığı modeller, geniş bir seçenek yelpazesi ile sunuluyor. İster birkaç ürünün toplandığı hediye kutularını isterseniz de tek bir ürünün yarattığı zarafeti seçin. En uygun fiyatlarla hayat bulun kadınlar günü hediyesi seçeneklerine Zeta Collection farkıyla sahip olun!

Kadınlara Alınacak En Güzel Hediyeler

Eğer hediye alacağınız söz konusu kişi bir kadınsa, her zaman tercih edeceğiniz seçkilerde estetik ve manevi bir anlam ararlar. Sizi onlara sık sık hatırlatacak bir armağan ya da düşünceli davranışınızı gözler önüne serecek bir kadınlar günü hediyesi oldukça yerinde bir tercih olur. Fakat hala daha aklınızda bir hediye fikri yoksa seçkilerimize göz atmak size epey yardımcı olabilir.

Günlük hayatlarında kişisel bakıma önemli bir zaman ayıran kadınlar için bakım setlerinden başka bir armağan düşünülemez. Özellikle bir firma olarak çalışanlarınıza ya da iş arkadaşlarınız için tercih edecekseniz buna uygun olarak bir araya getirdiğimiz, güllü hamam ve baskım spa seti yerinde bir tercih olabilir. İçerisinde yer alan sabun, peştamal, maske, krem, kese ve ponza taşı sayesinde, bu kutular hem oldukça kullanışlı hem de görenleri kendine hayran bırakacak cinstendir.

Eğer hayatınızda kahkahası eksik olmayan ve enerjisiyle herkesi etkilemeyi başaran bir hanımefendi varsa, onun için tercih edeceğiniz kadınlar günü hediyesi mor temalı hediye kutuları olmalıdır. Mor rengin baskın olduğu bu kutularda defter, şal, termos ve leziz şekerlemeler yer alır. Böylece günü güzelleştirmek ve hız kesmeden devam edebilmek için harika bir alternatif yaratırsınız.

Bir diğer favori seçkimiz olan acil durum çantaları ise, hem ihtiyaç dahilinde hem de sevimli yapısıyla beğenilere denk düşen cinstendir. Her kadının günlük hayatta ihtiyaç duyabildiği ürünlerin yer aldığı bu çanta, pek çok beklenmedik durumda yardıma koşacaktır. Oje, dikiş kiti, el kremi, asetonlu mendil, ped ve pantolon çorabı ile birlikte sunulan özel baskılı çantaları çok seveceksiniz!

Kadınlar Gününde Alınacak En Güzel Hediyeler

Hayatınızda önemli bir payı olan kadınlar için alacağınız hediye ile sık sık kendinizi hatırlatmak istiyorsanız, bunun için en güzel önerimiz başucu sürahileri olmaktadır. İsme özel baskılar ile de taçlandırılabilen bu seçkiler şık ve modern tasarımıyla kalpleri kazanacaktır. Çalışma masalarında ya da evin en güzel köşelerinde yer verilecek mum ve saksılar da diğer bir diğer önerilerimizdendir.

Kadınlar günü hediyesi için daha estetik ve emek ürünü olan armağanlar tercih etmek istiyorsanız da makrome anahtarlıklar iyi bir fikir olabilmektedir. Böylece sizden bir parça her zaman o kişinin yanında olacaktır. Ya da keten kumaşla oluşturulan ve şekillenen el aynalarına işlenmiş baş harf tasarımları da özel bir etki yaratabilmektedir.

Bileklik, broş, fular, cüzdan ve daha pek çok kadınlar günü hediyesi seçeneklerine kolayca ulaşmanız için, Zeta Collection her geçen gün koleksiyonlarına yeni tasarımlar eklemeye devam ediyor. Web sitemiz üzerinden oluşturacağınız sipariş isteklerini pek çok ödeme kolaylığı ile gerçekleştirebilir ve en kısa zamanda hayatınızdaki özel kadınları en özel seçkilerle mutlu edebilirsiniz!

 

Dünya Kadınlar Günü Ne Zaman?

Her yıl büyük bir coşku ve en güzel etkinliklerle karşılanan kadınların emeğini ve yadsınamaz kimliğini gözler önüne seren dünya kadınlar günü, 1977 yılından beri 8 Mart tarihlerinde kutlanmaktadır.

Kadınlar Günü İçin Hangi Hediye Alınır?

Kadınlar günü için alınacak hediyeler genelde ufak armağanlardan oluşmakla beraber şık ve zarif tasarımlara sahiptir. Bunun için Zeta Collection’ın bir araya getirdiği en özel hediye kutularından yararlanabilir ya da cüzdan, fular, broş, saksı ya da sürahi gibi çeşitli seçkileri tercih edebilirsiniz.

Anneye Kadınlar Günü İçin Hangi Hediye Alınır?

Uzun yıllar emeğini ve ilgisini asla eksik etmeyen annelerimiz, kadınlar gününün başkahramanlarındandır. Onlara kadınlar gününde minimal saksı tasarımlarını hediye edebilir ya da isim yazılı mum ve sürahi seçkilerini alabilirsiniz.

Sevgiliye Kadınlar Günü Hediyesi Ne Alınabilir?

Kadınlar gününü kutlayacağınız sevgilinize, Zeta Collection’ın aşk dolu romantik hediyelerinden birini verebilirsiniz. Kurutulmuş çiçeklerle doldurulan şık bir kupa ya da şekerleme ve türk kahvesinden oluşan bir hediye kutusu beğenileri toplayabilir.