5 Ürün Mevcut

FOTOĞRAFLI HEDİYE

Bazı anlar vardır ki, sevdiklerinizle birlikte ve en neşeli halinizle hep o anın içinde kalmak istersiniz. Bu durum her ne kadar mümkün olmasa da, fotoğraflar bir nevi zamanı o anda durdurmayı sağlayan çok özel araçlardır. Anılar adeta kilit altına alınarak ölümsüzlük zincirleri ile sarılır. Sonradan tekrar bakıldığında ise tekrar o ana gidilerek aynı duygular hatırlanır ve aynı sıcaklık hissedilebilir. Bu yüzden de bazı fotoğraflar çok daha özenle saklanmaya ihtiyaç duyar. Kimi zaman en güzel köşelere kimi zamansa başucuna yakıştırılır. Fakat çok daha yaratıcı ve şık bir şekilde saklamaya, hatta bizzat sevdiklerinize hediye etmeye ne dersiniz?

Zeta Collection’ın en özel koleksiyonlarının başında gelen fotoğraflı hediye seçkileri, birbirinden çarpıcı halleriyle sizlerin beğenisine sunuluyor! Yüksek kaliteye sahip baskılama işleminin kullanıldığı ürünlerle birden fazla fotoğraf seçim imkanı sayesinde adeta minimal bir albüm oluşturabilirsiniz. Böylece sevdiklerinize verdiğiniz değeri hep o içten kahkahaları ya da sıcacık tebessümleri hatırlatarak hissettirebilirsiniz!

Fotoğraflı Hediye Fikirleri

Doğum günlerinde, sevgililer gününde, yıl dönümünde, kutlamalarda ya da sadece içinizden geldiğinde tercih edilecek en iyi hediye fikirlerinden biri fotoğraflı hediye modelleridir. Kupalardan yardım almaksa ilk akla gelen seçeneklerdendir. Fakat klasik bardak baskılarının aksine Zeta Collection farkıyla kupaları taçlandırmak çok daha şık bir alternatif olabilir. Sevgilinize, aile üyelerinize ya da en yakın arkadaşlarınıza verebileceğiniz bu tasarımlar, sizin seçeceğiniz fotoğraf kolajlarından meydana gelir. Merkezde ise baş harfi konumlandırılarak çok daha kişisel bir hale getirilebilmektedir.

Bir diğer hediye seçeneği ise ahşap harflere baskılanan fotoğraflardır. Kolaj bütünüyle meydana gelen harfler baş harf olabileceği gibi, “love” teması ile de oluşturulabilmektedir. Duvara asılarak ya da masalara konumlandırılarak kullanılabilecek bu ürünler, gün boyu sevdiklerinizin aklında kalmanıza yardımcı olmaktadır.

Aradığınız çok daha marjinal ve sıradanlıktan uzak bir fotoğraflı hediye ise, doğanın sihrinden faydalanabilirsiniz. Ahşap kutu içerisine şoklanan gerçek yosunlar ve baskı fotoğrafınız ile evlere doğanın en güzel yeşil tonunu getirebilirsiniz. Üstelik bakım gerektirmeyen yosunlar yıllarca canlılığını koruyabilmektedir. Böylece çalışma masalarının ya da vizonların başköşesinde yerini almaya hazır halde sizlere sunulur.

Kişiye Özel Fotoğraflı Hediye

Özel günlerde ve anlamlı tarihlerde sevdikleriniz için alınabilecek pek çok hediye fikri vardır. Fakat hediyenizi kişiselleştirmek istiyorsanız en iyi seçenek tabi ki de fotoğraflı hediye seçeneklerinden yararlanmak olacaktır. Kişiye kendini özel ve değerli hissettirecek bu seçkiler, sevginizin de altını çizme konusunda büyük rol oynayacaktır.

Belirli bir hazırlama süresi boyunca atölyelerimizde son halini alan seçkiler, hediye paketi içerisinde hızlı teslimat ile sizlere ulaştırılmaktadır. Güvenli alışverişin ilkelerini benimseyen bünyemiz, sizlere en iyi fotoğraflı hediye çeşitlerini en uygun fiyatlarla ulaştırmaktadır. Birbirinden özel seçkilerin ve sınırların dışına çıkan fikirlerin hayat bulduğu hediye seçeneklerini keşfetmeye hemen şimdi başlayın!

Sevgiliye Özel Fotoğraflı Hediye

 

Özel günler yaklaştığında sevgili için tercih edilecek hediye fikirleri akılda dönüp durur. Fakat bu süreç çoğu zaman biraz zorlayıcı olabilmektedir. Sevgilinin ne tür hediyelerden hoşlanacağı tahmin edilmeli ve tercih edilecek hediyenin manevi değeri olmalıdır. Böylece oldukça sancılı bir düşünme dönemi de başlamış olur. Ancak Zeta Collection tarafından sunulan en özel fotoğraflı hediye modelleri sayesinde artık çok daha kolay seçimler yapabilir ve sevgilinize hiç unutamayacağı bir hediye verebilirsiniz!

10-15 tane fotoğraf ile kolaj yapabileceğiniz hatta siyah beyaz efektler kullanabileceğiniz ahşap harfler, en tatlı çikolatalarla birleştirilen fotoğraflı seramik kupalar, çarpıcı bir dekora eşlik edecek çerçeveli tasarımlar ya da dünyanızın ondan ibaret olduğunu gösterecek ışıklı dünya kürelerinden yaralanabilirsiniz. Zengin içeriğin ve orijinal fikirlerin baskın olduğu bu koleksiyon ile memnuniyeti yaşatabilirsiniz. Üstelik kaçırılmayacak fırsatlar ve avantajlı fiyatlarla sunulan seçkilerle hızla sipariş oluşturabilir, pek çok ödeme seçeneğinin olduğu alışveriş yöntemleriyle en kısa sürede sahip olabilirsiniz!