31 Ürün Mevcut

Sevgiliye Hediye

Sevgililer gününü taçlandırabilmek için veya sevgilinin doğum gününü taçlandırabilmek için birtakım özel hediyelere ihtiyaç duyulabilmektedir. O günü süsleyecek olan hediyeler sevgilinizi mutlu edecek ve eşsiz, unutulmaz anılar edinmenize de vesile olacaktır. Sevgiliye hediye seçerken ise dikkat etmeniz gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Bu hususlardan ilki sevgilinizin beğeneceği bir hediye olduğunu öngörmeniz olacaktır. Dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise sevgilinizin sevdiği renkten oluşabilmesidir. Sevdiği renk ve hediye edilen eşya birleştiğinde daha göz alıcı ve daha hoş görünebilecektir. Bu nedenle sevilen renkten oluşması size fikir vermelidir. Sevgilinize hediye olarak yemekten hoşlanabileceği tatlar üzerine bir seçim de yapabilirsiniz örneğin bir çikolata kutusu oluşturabilmeniz mümkündür. Çikolata kutusu ile yanına bir kahve iliştirerek hediye kutusu oluşturabilmeniz de mümkündür. Sevgiliye hediye seçimi yaparken bu hususlar dikkat edebileceğiniz hususlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Saymış olduğumuz bu hususlar hem hediye seçiminizi kolaylaştırmak için hem de doğru hediye seçimi için oldukça önemlidir.

Sevgiliye Hediye Seçimi

Sevgiliye hediye seçimi yapmanızın sebebi özel bir günün yaklaşması ya da o günü özel kılmayı istemek olabilir. Bu nedenle sevgiliye hediye almak istemiş olabilirsiniz. Sevgiliye hediye seçimi yaparken dikkat edeceğiniz hususları sizler için derledik, öneri ve fikirlerimizi sunduk. Sevgiliye hediye seçimi yaparken mesleki bir hediye edebileceğiniz gibi aynı zamanda o güne özel olarak da bir hediye seçimi yapabilmeniz mümkün olacaktır. Örneğin yılbaşı hediyesi gibi ya da sevgililer günü hediyesi gibi. Bu bahsetmiş olduğumuz özel günler ya da özel olunmasının istendiği günler sizin için ipucu niteliği taşımaktadır. Buna bağlı olarak hediye tercih ve seçim yapabilmeniz mümkün olacaktır. Yine buna bağlı olarak sevgiliye hediye seçerken renk ve içerik tercih yapabilmeniz de mümkündür. Sevgiliye hediye seçimi yaparken sevgilinizin tüketebileceği yiyecek ve içecekleri de dikkat ederek seçim yapmak da oldukça önemlidir. Bu hediyenizin daha çok beğenilmesine de vesile olacaktır. Sevgiliye hediye seçimi yaparken nasıl ambalajlanacağı da oldukça önemlidir. Hediye paketleme hediyenin karakterini ve güzelliğini yansıtacak olup nasıl paketlendiği oldukça önemlidir. Sevgiliye hediye seçimi yaparken hediyenin paketlenmesi bazen bir küre ile olabileceği gibi bazen de ahşap bir kutuyla veya metal bir kutuyla veya karton bir kutuyla veya mukavvadan oluşan sert maddeli kutudan oluşabilmektedir. Bunun yanı sıra sık tercih edilen poşete benzeyen ince maddeli desenli ve renkli seçenekleri bulunan hediye paketleri de bulunmaktadır. Bazen bunlar çiçekler ile süslenebilmektedir. İçerik olarak ise süs bakımından kâğıt parçaları da koyulabilmektedir.

Sevgiliye Hediye Ne Alınır?

Sevgiliye hediye seçimi yaparken tercih edebileceğiniz birkaç çeşit özellik bulunmaktadır. Bu birkaç çeşitten bazıları şu şekildedir: fincan, atlıkarınca, bardak, kupa, fincan, çorap, defter, kalem, kartlık, çikolata, mum, kar küresi, çiçek seçenekleriniz arasında bulunabilir. Sevgili için hediye seçerken Sevgiliye hediye edilecek modeller arasında bulunan hediye kutuları da bulunmaktadır. Bu hediye kutularını tercih ederek içerik olarak daha zengin bir hediye sunabilmeniz mümkündür. Böylelikle hem birden fazla hediye sunmuş olacaksınız hem de o günü ölümsüz kılacak hediyeleri görsel şölene çevirebileceksiniz.

Sevgiliye hediye için pek çok çeşit bulunmaktadır. Sevgiliye hediye için bu çeşitlerden bazıları hediye kutusu olarak karşımıza çıkmaktadır. Hediye kutusu Sevgiliye hediye olarak tasarlanabilecek ve oluşturulabilecek en güzel hediyelerden bir tanesidir. İçinde birden fazla içerik bulunduran hediye kutuları oldukça özenli bir şekilde hazırlanmaktadır. Sevgiliye hediye için hem o güne özel kılabilir ya da o özel günü taçlandırabilirsiniz. İlaveten her hediyenizi çiçek ile süsleyebilirsiniz. Çiçek olarak süs bitkisi, kaktüs, orkide, gül, karanfil gibi çiçekler tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra plastik gülleri de tercih edebilmeniz mümkündür. Çiçeğin yanı sıra çikolata ile de hediyelerinizi süsleyebilmeniz mümkündür. Çikolata ve çiçek gibi hediyeler ile beraber fotoğraf çerçevesi de aslında sevgiliniz ile fotoğrafınızı barındıran bir hediye olarak özel bir hediye olarak düşünülebilir. Fotoğraf çerçevesi hediyesi oldukça klasik bir hediye olup aynı zamanda çok da tercih edilmektedir. Fotoğraflar anıları ölümsüzleştirmeleri özellikleriyle bilinmelerinden dolayı fotoğraf çerçevesi hediyeleriniz arasından en özel hediyelerden biri olarak yer alacaktır.

Sevgiliye Hediye Fikirleri

Sevgiliye hediye etmek için pek çok hediye çeşidi bulunmaktadır. Bu hediye çeşitlerinden ilki kupa bardak olabilmektedir. Bu kupa bardak resimli veya yazılı olabilmektedir. Aynı zamanda sihirli kupa olarak da bilinen soğuk ve sıcak içeriğine göre renk değiştiren ve görsel çıkartabilen özelliklere de sahip bulunabilmektedir. Sevgiliye hediye çeşidi olarak diğer bir seçenek ise kol düğmesi olabilmektedir. Kol düğmesi renkli veya yazılı veya baş harfinden oluşan kol düğmelerinden oluşabilmektedir. Diğer bir seçenek ise takı olabilmektedir. Küpe yüzük veya kolye seçenekleri de bulunmakla beraber bunun yanı sıra aynı zamanda kalem olarak da hediye edebilmeniz mümkün olacaktır. Kalemler bazen üstüne isim yazılı bir şekilde de sunulabilmektedir. Buna bağlı olarak kişiselleştirilmiş veya özelleştirilmiş hediye sunabilmeniz de mümkün olacaktır. Tükenmez kalemle ya da dolma kalem olarak çeşitlendirebileceğiniz gibi uçlu kalem olarak da çeşitlendirebilmeniz mümkün olacaktır. Yine çok tercih edilen hediyelerden birisi de cüzdan olabilmektedir. Cüzdan, kemer, kol saati üçlüsünden oluşan hediye takımları da bulunabilmektedir. Bunun yanı sıra peluş ayı, tavşan, kedi, köpek gibi oyuncaklar da hediyeler arasında vazgeçilmez olarak değerlendirilir. Büyük boylarının tercih edilebileceği gibi küçük boylu peluş oyuncaklar da seçilebilir. Sevgiliye hediye olması dolayısıyla fiyonk detaylı veya kalp detaylı içerikleri ile beraber sunulabilmektedir. Çok tercih edilen diğer bir hediye seçimi de parfüm olarak ele alınabilir. Parfüm sevgiliye hediye seçimi yaparken tercih edebileceğiniz hediyeler arasında yer almakla beraber aynı zamanda sevgiliye hediye seçiminde elinizi kolaylaştıracak ipuçlarından yola çıkarak seçebileceğiniz bir hediye olarak da karşımıza çıkmaktadır. Sevgilinizin tercih edebileceği kokuları, renkleri, şişeleri tercih ederek buradan yola çıkarak seçim yapabilmeniz mümkün olacaktır. Sevgili için hediye seçerken tercih edebileceğiniz diğer hediye çeşidi ise sweatshirt olabilmektedir. Baskılı ve baskısız seçenekleri olmakla beraber aynı zamanda renkli seçenekleri de bulunan sweatshirtler çiftlerin tercih ettiği en özel ve en güzel hediyeler arasında da yer almaktadır. Bunun yanı sıra tercih edebileceğiniz diğer bir hediye çeşidi ise kar küresi olarak karşımıza çıkabilmektedir. Kar küresi veya atlıkarınca gibi dekor kullanılan hediyeler oldukça göz alıcı bir görünüme sahiptir. Tercih edilebilecek diğer bir hediye çeşidi ise çikolata kutuları olabilmektedir. Bol çikolatadan oluşan kutular, isme özel harflerden oluşabileceği gibi aynı zamanda farklı çeşitli tatlara sahip ve aromalara sahip çikolatalardan da oluşabilmektedir. Bu çikolatalar bazen bisküvili bazen bisküvisiz olabilmektedir.

Sevgiliye Hediye Önerileri

Baskılı yastık, baskılı termos, baskılı çorap, gece lambası, baskılı makyaj aynası, baskılı ve isme özel tablo, baskılı defter, isme özel kalem, resim baskılı mikro film makinesi, çiftlere özel bileklik, ilginç bir öneri olsa da plaket ve madalya, baskılı duvar saati, aşk mesajı kutusu, baskılı magnet, gaz lambası, karikatürlü biblo, isme özel baskılı bardak, şişe lamba, ledli fotoğraf panosu, konsept hediye kutuları, gümüş takılar (yüzük, küpe, kolye), baskılı anahtarlık gibi pek çok hediye fikri de bulunmaktadır. Sevgili için hediye seçerken bu pek çok çeşit arasından seçim yapmak elbette çok zor olacak. O halde birtakım ipuçları hayat kurtarabilir. Sevgiliye hediye seçerken sevdiği rengi tercih edebilir ya da tüketmekten hoşlandığı yiyecek ve içecekleri de ön plana alabilirsiniz. Bunların dışında daha önce hiç alışılmadık bir hediye ile de şaşırtıp odasını veya evini süsleyebilirsiniz. Sevgiliye hediye seçimi yaparken dekor olarak evinde kullanabileceği hediyeler de tercih edebilmeniz mümkündür. Böylelikle sık sık sizi hatırlayacak ve hediyenizi gördükçe mutlu olacaktır. Evde dekor olarak kullanabileceği hediyeler olabileceği gibi yenilebilen hediyeler de olması mümkündür. Örneğin çikolata, meyve, kek, kahve, Türk kahvesi olabilmektedir. Bu gibi yenilen veya içilebilen hediyeler de hediye kutuları içerisinde bulunarak satışı yapılabilmektedir. Çikolatalar çok farklı şekillerde satılmaktadır. Çikolatalardan buket yapılabilmekte veya kahvenin yanında hediye olarak ikram edilmekte veya meyveli çikolatalar ikram edilmektedir. Yiyecek ve içecekten hariç olarak takı olarak kullanabileceği hediyeler de bulunmaktadır. Sevgiliye hediye seçerken takı tercih etmeniz de mümkündür. Takılar küpe olabileceği gibi bileklik, kolye, halhal, hızma olabilmektedir. Bu gibi hediyeler de hediye ederek sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.