42 Ürün Mevcut

23 Nisan Hediyeleri

23 Nisan, çocuklar için ulusal bir bayram olması nedeni ile çocukların ülkemizdeki en mutlu olduğu günleri olarak tanımlanıyor. Onlara özel olarak Atatürk tarafından armağan edilen bu bayramda çocuklar, okullarda çeşitli aktiviteler ile bu günü kutluyor. Anne ve babalar da bu günün çocukları için olan önemini biliyor ve çocukları için 23 Nisan hediyeleri seçme heyecanına haftalar öncesinden bürünüyorlar. Hediye dendiği zaman çocuklar söz konusu olduğunda ise akla gelen ilk ve en beğenilen şey elbette ki birbirinden farklı ve eğlenceli oyuncaklar oluyor.
 
23 Nisan hediyeleri oyuncak olarak çok farklı alternatifleri içerisinde barındırıyor. Zeta Collection, bu konuda hem çocukların yüzünü güldürecek hem de anne ve babaların telaşını dindirecek çeşitli öneri ve fikirlerini sunuyor. Çocukların sosyal ve bilişsel gelişiminde oyuncaklar büyük rol oynuyor. Bu nedenle anne ve babalar çocuklarına alacakları hediyelerin eğlenceli olmasının yanı sıra eğitici ve geliştirici niteliğinin olmasını da önemsiyor. Zeta Collection, 23 Nisan çocuk hediyeleri kategorisinde bu türde oyuncaklara sıkça yer veriyor. Tic Tac Toc 23 Nisan SOS oyunu hem eğlendirirken hem de zihinsel aktiviteyi ön planda tutan önemli oyuncaklar arasında yer alıyor. Hikaye- Oyun kutusu ise çocukların oyun oynarken sözel olarak gelişimlerini destekleyecek bir kaynak niteliği taşıması bakımından önem arz ediyor.
 
23 Nisan hediye oyuncak seçenekleri bunlarla da sınırlı kalmıyor. Zeta Collection, çocukların öğrenmelerinin en çok eğlenerek ve oyun oynayarak gerçekleştiği bilinci ile hareket ediyor. Bu nedenle oyuncaklarının ve oyun setlerinin bu nitelikleri barındırmasına da ayrıca özen gösteriyor. Bu kapsamda hazırladığı oyuncak ve oyun setleri arasında çocukların spor yaparken eğlenebileceği Evde Spor Yapıyorum seti, Deneylere ve bilime ilgi duyan çocuklar için Evde Deney Yapıyorum seti ve aileleriyle birlikte oyun oynamaktan keyif alan çocuklar için Ailece Eğleniyoruz oyun seti gibi alternatiflere yer veriliyor.
 

23 Nisan Çocuk Hediyeleri 

Çocuklar, özel günlerde ve belirli zamanlarda sevdiklerinden çeşitli hediyeler bekliyor. Onlar beklemese dahi böyle hediyeleşmeler çocukların duygusal anlamda doğru bir şekilde büyümelerini ve sevgi dolu bir hayat yaşamalarını olumlu anlamda etkiliyor. Bu nedenle uzmanlar da çocuklara, kendilerini özel ve değerli hissedebilmeleri için sürprizler yapılmasını ve hediye alınmasını destekliyor. Çocuk bayramı olarak nitelendirilen 23 Nisan ise bu fırsatın yakalanmasını sağlayan önemli ve özel bir gün olarak karşımıza çıkıyor.
 
Zeta Collection, miniklerin yüzünü güldürecek 23 Nisan çocuk hediyeleri koleksiyonu ile ebeveynlere çeşitli hediye seçenekleri sunarken bir yandan da onları mutlu edebilecek en güncel ürünleri sunması ile de ön plana çıkıyor. Bu konuda oldukça farklı seçeneklerinin olması, her yaş grubundan ve her zevke sahip çocuklar için parçalar bulunabilmesinin önünü açıyor. Çocuklar, çeşitli tatlı atıştırmalıkların hediye olarak verilmesine büyük ilgi duyuyor. Özellikle çikolata, çocukların mutlu olmasına çoğu zaman yetiyor. Çokomel Canavarı 23 Nisan konseptli çikolatalar bu nedenle güzel bir sevindirici hediye niteliği taşıyor. 
 
Yalnızca bununla yetinmeyecek olan ve birkaç hediyeyi bir arada sunmak isteyen anne ve babalar için hem atıştırmalık hem de oyun içerek kutular da miniklerin yüzünü güldürebilecek 23 Nisan çocuk hediyeleri arasında kendine yer buluyor. Bu kutularda  tercihinize bağlı olarak mızıka ve tetris gibi eğlenceli araçlar yer alıyor. Buna ek olarak geçmişten günümüze her çocuğun zevkle tükettiği leblebi tozları, şekerlemeler ve tatlı sakızlar da bulunuyor. 
 
Bu alternatifler dışında kutusuz olarak temin etmek istediğiniz hediyeler için Zeta Collection, sizlere bir kolaylık sağlıyor ve hediyelik eşya alternatifleri arasında 23 Nisan konseptli boş hediye kutularına da yer veriyor. Bu sayede hediyeniz ne olursa olsun bu konsepte uygun bir hale getirmenizin önünü açıyor.
 

23 Nisan’da Çocuklar İçin Hediyeler 

23 Nisan cocuk hediyeleri, aileler için önem arz ediyor. Çocuklarının gerçekten seveceği hediyeleri almak için aileler büyük çaba sarf ediyor. Zeta Colleciton, bu çabayı en kısa sürede en iyi sonuçlar ile birleştirebilmek adına çeşitli hediyelik alternatifleri ile karşımıza çıkıyor. Bu noktada 23 Nisan çocuk hediyeleri için kutular ve setler hazırlanarak çocukların ilgisini çekebilecek her şeyi bir arada sizlerin beğenisine sunuyor.
 
Zeta Collection markasının hazırladığı alternatifler, çeşitli hediye setleri ile topluca hediye almanın keyfini çocuklara doyasıya yaşatıyor. Özellikle o günü anlamlı kılması nedeniyle Türk Bayraklı rozet ve bayraklı hediye kutuları en çok rağbet gören türlerden biri oluyor. Aynı konsepte sahip içerisinde Türk bayrağı, Şekerleme, Rozet ve balon bulunan hediye kutusu ise çocukların bu araçlar ile odalarını, evinizi ya da okulda sınıflarını süsleme malzemesi olarak kullanılmasını sağlıyor. Böylece günün anlam ve önemini kavrarken çocuklar aynı zaman da keyifli vakit geçiriyor. Bunun yanı sıra tohumlu kalem hediyesi hem çocukların eğitim süreçlerine katkıda bulunuyor hem de tepesinde yer alan tohumlar sayesinde bir bitki yetiştirmenin heyecanını doyasıya yaşamalarına destek oluyor. Bu gibi iki yönlü alternatifler ebeveynler tarafından da çokça beğeniliyor.
 
23 Nisan hediyeleri alternatifleri bunlarla da sınırlı kalmıyor. Çocukların sürekli olarak saklayabileceği  ya da kullanabileceği alternatifler de Zeta Collection tarafından sunuluyor. Türk Bayrağı temalı bileklikler hem çocukların ilgisini çekiyor hem de hatıra olarak saklanabilmesi açısından kalıcılığı artırıyor. Bu nedenle çocuklara hediye edilebilecek alternatifler arasında değerlendiriliyor. Çocuklara kalıcı olarak hediye edilebilecek alternatiflerden birisi de bardak ve kupa çeşitleri oluyor. Konsepte uygun özel tasarımlar ile çocuklar bir ömür boyu hediyelerini kullanabiliyor ve o özel günü hiç unutmuyor.
 

Eğlenceli ve Öğretici 23 Nisan Çocuk Hediyeleri 

23 Nisan Hediyeleri, çocukları sevindirmenin en kolay ve on makul yolu olarak görülüyor. Bu günde çocuklar, artık bir gelenek haline gelen hediyeleşmeyi merakla ve büyük bir sevinçle bekliyor. Ebeveynler de çocuklarını mutlu edebilecek hediyeleri bulabilmek için büyük özenle araştırmalar yapıyor. Bu noktada anne ve babaların aklına ilk seçenek olarak çoğu zaman 23 Nisan hediyeleri oyuncak türleri geliyor. Buna karşın çocuklarına eğlenceli ve öğretici 23 Nisan çocuk hediyeleri almak isteyen anne ve babalara da sıklıkla rastlanıyor. Fakat bu konuda anne ve babaların tam olarak ihtiyaç ve isteklerini karşılayabilecek alternatifler bulunmuyor.
 
Zeta Collection, eğlenceli ve öğretici 23 Nisan çocuk hediyeleri alternatifleri ile hem anne ve babaların hem de çocukların yüzünü güldürüyor. STEM Bilim Hediye Setleri, çocuklara bir yandan hediye almanın zevkini yaşatırken diğer yandan bilim hakkında birçok şeyi öğrenmelerine de yardımcı oluyor. Kodlama Öğreniyorum Seti ise hem çocukların kod bilgisini oluşturmasına hem de bunu bir oyun haline getirerek çok daha kolay öğrenmesine öncülük ediyor. Kendi Ağacını Yetiştir Seti ise daha çok doğaya meraklı olan ve bitkilerin nasıl yetiştirileceğini merak eden çocuklar için en iyi 23 Nisan hediyeleri arasında yerini alıyor. Anlat Bakalım kart setleri hediyesi ise daha çok çocukların sözel olarak kendilerini geliştirmesine ve kendini ifade etme becerilerini öğrenmesine destek oluyor. 
 
Eğlenceli ve Öğretici 23 Nisan Çocuk Hediyeleri, çocukların keyifli vakit geçirirken aynı zamanda da bilişsel olarak kendilerini geliştirmesine fayda sağlıyor. Bu nedenle anne ve babalar en çok bu türdeki hediyelere yoğunlaşıyor. Bunu bilen Zeta Colleciton, her ilgi alanına yönelik eğlenceli ve öğretici oyun setlerini sunuyor. Bunlara örnek olarak en çok tercih edilenler Jungle Bitki Ekim Kiti, Kumbaralı Hediye Kutusu, Tasarruf Öğreniyorum Oyun Seti, Müzik Dinle Seti oluyor.