385 Ürün Mevcut

Yılbaşı Hediyesi

Birbirinden güzel dileklerin dilendiği, yeni umutların yeşerdiği ve çeşitli hedeflerin belirlendiği yılbaşı dönemleri yaklaştıkça herkesin içine bir neşe dolmaya başlar. Yeni yılın getirecekleri ve bilinmezlikleri pek çok heyecana sebep olur. İşte tam da böyle zamanlarda sevdiklerinize küçük fakat düşünceli hediyeler vermek onları oldukça mutlu edecektir. Çıktıkları yolda her zaman yanında olduğunuzu görmek ve onları destekleyen yardım elini hissettirmek en güzel hediye olsa da, bu durumu pekiştirecek birkaç hediye fikri de Zeta Collection’dan sizlere geliyor!

Kimi zaman setlerle kimi zaman en özel hediye kutusu seçkileriyle zenginleştirilen yılbaşı hediyesi koleksiyonu capcanlı renklerle bütünleşiyor. Parlak kırmızıların, yeşillerin, kartoplarını simgeleyen beyazların adeta bir renk cümbüşü içinde süslendiği modellere en özel yılbaşı detayları ekleniyor. Bu birbirinden sevimli ama aynı zamanda da kullanışlı hediyelerle, sevdiklerinizin kalplerini soğuk kış günlerinde ısıtmak için keşfetmeye hemen başlayın!

Yılbaşı Hediye Fikirleri

Yılbaşı ruhunu yansıtacak hediyeler denildiğinde, daha çok günlük kullanıma uygun olan fakat aynı zamanda da sevimli eşyalar gelmektedir. Örneğin bütün yıl sevdiklerinizi hem pamuklu yapısıyla hem de güzelliğiyle ısıtacak çorap kutularına ne dersiniz? Misafirlerinize ya da davetlilere sunacağınız bu seçkiler, üzerinde yer alan desenlerle küçük ama etkili hediyeler için en iyi örneklerden bir tanesidir. Ya da kişiye özel baskılı kupalar da oldukça şık ve sade bir yılbaşı hediyesi olabilmektedir. Üzerinde kardan adam ya da şapka gibi detayların yanı sıra baş harf ve isim de yazdırılabilmektedir. Hatta isteğe bağlı olarak sevdiklerinizle yaşadığınız en güzel anıların birer kanıtı olan fotoğrafların kolajına bile kupalarda yer verebilirsiniz!

Eğer aradığınız yılbaşı hediyesi, çok daha kapsamlı ve büyük olsun istiyorsanız sizler için önerimiz, yılbaşı temalı hediye kutuları olacaktır. Bu seçkiler içlerinde bal, çikolata ve kahve gibi kısa süreli tüketim ürünleri bulundururken aynı zamanda senelerce kullanılacak şal, saksı, fincan ve kar küresi gibi objeler de içerir. Böylece çeşitli ürünlerin bir araya gelmesiyle oluşturulan bu seçkiler, her göreni kendine hayran bırakabilmektedir. Üstelik kozalak, çam, fırfırlı ve yaldızlı kağıtlarla süslenerek son halini alan kutular hazır ve en özel halleriyle sizlere gönderilmektedir.

Erkek Yılbaşı Hediyeleri

Erkekler için bir yılbaşı hediyesi seçmek her zaman düşünüldüğü kadar kolay olmayabilir. Fakat en özel atölyelerimiz ve yaratıcı tasarımcılarımız sayesinde erkekler için de birbirinden güzel hediye alternatifleri oluşturuyoruz.

Kurumsal etkili hediye arayışında iseniz, bir erkeğe alacağınız en özel seçki defter kalem setinden oluşan şık hediye kutularıdır. Çalışanlara ya da iş arkadaşlarına hediye edilebilecek bu ürünlerin üstlerinde isteğe bağlı olarak logolara da yer verilebilmektedir. Bir diğer alternatif ise yeni yıla özel oluşturulan ajandalar olabilmektedir.

Hayatınızda önemli bir yeri olan beyefendiler içinse özel tasarımlara sahip kupa, çorap ve kahve setlerinden faydalanabilir ya da en leziz şekerleme ve lokumlardan oluşan tatlı kutularla ağızları tatlandırabilirsiniz!

Kadın Yılbaşı Hediyeleri

En özel hediyelerle sevindirmek istediğiniz hanımefendiler için yılbaşı kartlarından yararlanabilir ya da bereket narları ile en güzel dileklerde bulunabilirsiniz. İsim baskılı su şişeleri ve kırmızın en güzel tonundan meydana gelen şallar da diğer seçeneklerden sadece bazılarıdır.

Eşinize, aile üyelerinize, iş arkadaşlarınıza ya da en yakın can dostlarınıza alabileceğiniz şık yılbaşı hediyesi seçeneklerine Zeta Collection sayesinde uygun fiyatlarla sahip olun! Yeni bir yıla umut ve heyecan dolu başlarken birbirinden asil hediyelerle de sevdiklerinizi mutlu etmeyi kaçırılmayacak fırsatlar sayesinde gerçekleştirin!

 

Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

Yeni bir yıla girerken sevdikleriniz için tercih edeceğiniz hediyeler uzun süre sizi hatırlatacak cinsten olmalıdır. Onları mutlu etmek için sıcacık yılbaşı temalı çoraplardan yararlanabilir, isme özel kupalarla kişiselleştirilmiş bir hediye alternatifi oluşturabilirsiniz. Zeta Collection tarafından oluşturulan ve içerisinde bal, kahve, lokum ve şekerlemeler barındıran hediye kutuları da diğer seçeneklerdendir.

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

Dostlarınıza yılbaşına özel hediye alırken içerisinde sevimli saksılar ve bardak altlığı bulunduran setlerden yararlanabilirsiniz. Böylece bu küçük objelerle sık sık sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Yeni deneyimlerini ve umutlarını yazabileceği yeni yıl ajandaları da dostlarınızı hem mutlu edecek hem de uzun süreli kullanıma izin verecek alternatif hediyelerdendir.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

Yeni bir yıla girerken sevgilinize aşkınızın altını çizecek romantik hediyeler almak en iyi seçeneklerdendir. Bunun için Zeta Collection’ın koleksiyonlarında yer alan fotoğraflı kupa tasarımlarını tercih edebilir ya da oldukça şık bir kar küresi ve çikolatayla sevgilinizin memnuniyetini kazanabilirsiniz.

Eşime Yılbaşı Hediyesi Ne Alabilirim?

Bir geçen yılı daha geride bıraktığınız dönemde eşinize harfli termos ya da türk kahvesi fincanı alabilirsiniz. Bu tasarımlar yılbaşı ruhunu yaşatırken aynı zamanda geçireceğiniz çok daha güzel zamanların da habercisi olabilir. Üstelik bu setlerden yer alan birbirinden leziz kahve ve çikolata kutularını da beraber tüketerek romantik bir yılbaşı geçirebilirsiniz.

Erkeğe Yılbaşı Hediyesi Ne Alabilirim?

Erkeklere yılbaşı hediyesi almak Zeta Collection sayesinde artık hiç zor değil! Kravat, çorap ve kartlık üçlüsünün yer aldığı seçkilerle stiline önem veren beyefendileri sevindirebilir ya da defter, kalem setleri sayesinde işkolik erkeklerin beğenisini toplayabilirsiniz. Aile büyükleri için de baskılı baş ucu sürahilerinden ve ajandalardan yararlanabilirsiniz.

Kıza Yılbaşı Hediyesi Ne Alabilirim?

Cam su şişeleri ve kupalar en iyi Zeta Collection seçeneklerinden biri olmakla beraber, tatlı düşkünü hanımefendiler için şekerleme ve çikolata kutuları bulunan hediye setlerinden de yararlanabilirsiniz. Fakat çok daha unutulmaz ve şık bir hediye arıyorsanız, yılbaşı klasiklerden biri olan kar kürelerini tercih ederek hanımları sevindirebilirsiniz.