70 Ürün Mevcut

Bebek Doğum Hediyesi

Yeni bir doğum haberi alındığında ebeveynlerin mutluluğuna ortak olmak ve onları desteklemek büyük önem taşır. Böylesine heyecan dolu ve neşeli zamanlarda manevi yönden yanında olmak kadar, aileleri küçük hediyelerle motive etmek de icap eder. Böylece hediyelerin en şirin ve en minik halleri arasında kapsamlı bir arayış başlar. Eğer siz de oldukça sevimli fakat aynı zamanda kullanışlı bir bebek hediye arıyorsanız, Zeta Collection’ın birbirinden özel seçkilerini incelemeye devam edin!

Eğer alacağınız hediye konusunda kararsızsanız en güzel seçkilerin bir araya geldiği hediye sepetlerine ne dersiniz? İçerisinde müslin örtü, bebeğin ayak izini çıkartarak uzun yılar boyu saklanabilecek kitler, çoraplar, termoslar, fotoğraf çerçeveleri, küçük yastıklar, oyuncaklar ve daha pek çok şık hediyenin yer aldığı kutular tam da aradığınız cinsten bir bebek doğum hediyesi olabilir. Üstelik bu hediye kutularının içeriklerini dilerseniz değiştirebilir, bizimle irtibata geçerek yeni setler oluşturabilirsiniz. Böylece sadece istekleriniz doğrultusunda bir hediye sepetine sahip olabilirsiniz.

İçerisinde bebekler için ihtiyaç duyulacak ve özenle kullanılacak pek çok eşyanın yanı sıra bebek doğum hediyesi kutuları büyük özenle hazırlanıp sizlere gönderilmektedir. Karton kutular sonradan anı kutusu olarak kullanılabilir, ahşap kutular oyuncak sepeti yapılabilir, örgü kutular dekorasyon malzemesi olarak da kullanılabilir. Böylece çok amaçlı kullanım işlevi gerçekleştirilir. Süslemeye gelindiğinde ise keçe ve kurdelelerle harikalar oluşturarak göndereceğimiz kutular bütün gözleri üzerinde toplayabilecektir.

Bebek Doğum Günü Hediyesi

İlk yaş doğum günlerinin anlamı hem bebekler için hem de aileler için çok büyüktür. Böyle zamanlarda hem bebeklerin hoşlanacağı bebek doğum hediyesi almak hem de ebeveynlere yardımı dokunacak seçimler yapmak oldukça doğru olacaktır. Bunun için koleksiyonumuzda yer alan pek çok alternatiften yararlanabilirsiniz.

Kapsamlı bir bebek hediye seçeneği arıyorsanız erkek ve kız bebeklere özel hediye kutuları sizleri büyük oranda tatmin edecektir. İçerisinde patik, diş kaşıyıcı, body ve bebek kolonyası olan bu setler ilk yaşlar için oldukça uygundur. Kuzu oyuncaklı setler ise bir başka seçenek olabilir. İçerisinde uzun yıllar yanından ayırmayacağı son derece güvenli kuzu oyuncağının yanı sıra ilk adımlarına eşlik edecek ayakkabılar da bulunmaktadır. Böylece hem sevimli hem de kullanışlı bir hediye tercihi yapmış olabilirsiniz. Ya da sadece ahşap ya da en özel tasarımlara sahip hediye kutularını tercih ederek kullanım şeklini aileye de bırakabilirsiniz.

Erkek Bebek İçin Doğum Günü Hediyesi

Erkek çocuklar için tercih edebileceğiniz en güzel bebek doğum hediyesi seçenekleri örgü sepetler olabilir. El emeği ile örülen sepetlerin içerisinde tercihini sizin belirleyebileceğiniz hayvan şekillerinde oyuncak yastıklar bulunur. Aynı zamanda %100 pamuktan üretilen müslin örtüler ve erkek bebeklere uygun body zıbınlar yer alır. Paketlenme sırasında da tül ile sarılan sepetler en uygun fiyatlarla sizlere sunulur.

Bir diğer erkek bebek hediye seçkilerinde ise hasır sepetler bulunmaktadır. Daha küçük ve minimal olan bu seçkiler içerisinde kupa, çerçeve, yastık ve örgü patik bulundurmaktadır. Üstelik bu hediye ile kupa üzerine anneye bir mesaj iletebilir ve ebeveynlerin de sevinmesini sağlayabilirsiniz.

Kız Bebek İçin Doğum Günü Hediyesi

Kız bebekler için ürettiğimiz en güzel bebek doğum hediyesi seçkileri birbirinden sevimli halleriyle sizleri bekliyor. İçerisinde kese çikolataların yer aldığı, “Prenses uyuyor” yazılı ahşap kapı askıları ve minicik örgü patiklerin yer aldığı bu setler, her göreni kendine hayran bırakıyor. Pembe kurdelelerle, tüllerle ve puantiyelerin cazibesiyle süslenen kutular en şık halini alıyor. Üstelik sadece bunlarla sınırlı kalmıyor, her geçen gün sizler için yeni setler oluşturmaya devam ediyoruz.

Birbirinden tatlı fakat aynı zamanda da ihtiyaca yönelik olan bu bebek hediye ürünlerine sahip olmak için, sipariş oluşturmaya hemen şimdi başlayın. Geniş model ve renk yelpazeleri arasından yapacağınız tercihe, en uygun fiyatlar ve kaçırılmayacak fırsatlar ile birlikte sahip olun!